Tercüme Vize Danışmanlık Emeklilik

Fiyatlarımız

FİYATLANDIRMA

Tercüme

Fiyatlandırma, nadir bulunan dile ve metnin ağırlığına göre değişkenlik gösterdiği bilinen bir gerçektir. Standart belgeler (Diploma, Yerleşim yeri belgesi vs.) nispeten daha ucuz olurken, zorluk derecesi yüksek olan metinlerin fiyatı değişkenlik gösterir (örn. zor okunan metinler, uzmanlık gerektiren tercümeler ve acil işler). Güncel fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçiniz. 

Vize takipleri : 

Vize takibi, ülkeye göre değişkenlik göstermektedir ve genel olarak (vize harcı, sigorta, koordinasyon hariç olmak üzere) 50-200 EUR arası değişmektedir. 

Emeklilik

                                                                                                                Bu işlem de fiyat değişkenliği göstermektedir. Zira her işlemin kendine özgü zorlukları vardır                                                                                                                                 (yazışma, telefon ile irtibat, 3. şahsın görevlendirilmesi vs.). İşlemi yaptırmadan önce yapılacak olan                                                                                                                     iş hakkında bilgi edinip, bu işlemin fiyatını danışınız.